🐣🌷 Wesołego Alleluja !🌷🐣

Zbliża się wyjątkowy czas – czas świąt Wielkanocnych, który obchodzony jest z radością i nadzieją przez wielu z nas. Jednakże zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy nasi uczniowie obchodzą tę tradycję, dlatego chcielibyśmy podzielić się z Wami refleksją na temat różnorodności naszych społeczności i szacunku dla przekonań i tradycji.

🥚 Wielkanoc jest jednym z najważniejszych świąt w kalendarzu chrześcijańskim, obchodzonym na pamiątkę zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. Jest to czas radości, nadziei i odrodzenia, który symbolizuje zwycięstwo życia nad śmiercią.

🐰🥚 Tradycje związane z Wielkanocą są bogate i różnorodne, jest to m.in. dekorowanie pisanek – symbolu życia i odrodzenia, pieczenie mazurka czy wspólne śniadanie wielkanocne. Dla niektórych z Was może to być czas refleksji, spokoju lub po prostu okazja do wypoczynku w gronie rodziny i przyjaciół.

🌸🌿 Bez względu na to, czy obchodzicie Wielkanoc, czy też nie, życzymy Wam wszystkim radości, spokoju i miłości w tych dniach. Niech ten czas będzie dla Was okazją do spędzenia czasu z najbliższymi, do wytchnienia i nabrania sił przed nadchodzącymi wyzwaniami.

PS: Pisanki zostały wykonany przez naszych uczniów szkoły podstawowej. 🙂

Z wielkanocnymi pozdrowieniami, Zespół Teamwork School 🐰

#Wielkanoc #Różnorodność #Szacunek #Radość #Nadzieja #ŚwiętaWielkanocne #SzkołaPodstawowa #Liceum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *