Witajcie w Marcu 2024!

🌸🌱Witajcie! 🌱🌸

Wiosna puka do naszych drzwi coraz mocniej przypominając o nowych początkach, przebudzeniu natury i optymizmie, którym chcemy się dzielić z Wami wszystkimi. 🌸🙌

Wraz z pierwszymi promieniami słońca oraz śpiewem ptaków, zapraszamy Was do odkrywania nowych możliwości i doświadczeń. To idealny czas, aby otworzyć się na świat, rozwijać swoje pasje i marzenia, oraz podążać za nimi z determinacją. 🎉

Wiosna to również czas, aby pielęgnować naszą szkolną społeczność, wzmacniać więzi i wzajemną życzliwość. Niech ta pora roku przypomina nam o wartościach takich jak współpraca, szacunek i empatia.

Dzisiaj też, choć z lekkim opóźnieniem, chcemy uczcić i celebrować niezwykłe kobiety, które tworzą nasze życie w szkole podstawowej, w domach i społecznościach. Dzień Kobiet to nie tylko okazja do wręczania kwiatów i życzeń, ale przede wszystkim czas, aby docenić siłę, mądrość i empatię, którą codziennie obdarzają nasze kobiety. Dziękujemy Wam za Waszą obecność, siłę i inspirację. Niech każdy dzień będzie dla Was pełen szacunku, miłości i spełnienia! 💐🌟

Z wiosennym pozdrowieniem, Zespół Teamwork School 🌸🌱

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *