Dojazd do podstawówki z Otwocka

Przyjazna szkoła to marzenie zarówno dzieci, jak i rodziców. Miejsce, które odwiedza się z uśmiechem na twarzy, zapewniające znakomite warunki do nauki, zabawy, poznawania świata oraz zawierania pierwszych przyjaźni. Jeśli interesuje Państwa dobra prywatna szkoła podstawowa w okolicach Otwocka, zapraszamy do zapoznania się z ofertą Teamwork School, prywatnej szkoły podstawowej w Józefowie Otwockim.

Szkoła stworzona z myślą o dzieciach

Szkoła podstawowa jest dla dziecka miejscem szczególnym: to tutaj stawia swoje pierwsze kroki w systemie edukacji, uczy się życia w społeczeństwie i podejmowania wyzwań. Rolą rodzica jest dopilnowanie, by wybrana placówka edukacyjna sprostała oczekiwaniom dziecka, akceptowała je i wspierała w rozwijaniu zdolności. Niepubliczna szkoła podstawowa Teamwork School w Józefowie to nowoczesna placówka edukacyjna oferująca najwyższe standardy nauczania. Naszą misją jest kształcenie zgodnie z ideą poszanowania oraz tolerancji dla inności. Stosujemy elementy najlepszych systemów edukacyjnych, takich jak Montessori, system edukacji fińskiej oraz Jenaplan, rozwijając w uczniach takie zdolności niekognitywne jak odwaga cywilna, wrażliwość społeczna, otwartość oraz umiejętność współpracy.

Nasza szkoła jest placówką dwujęzyczną. Zapewniamy rozszerzony program nauczania języka angielskiego i hiszpańskiego, a także bogatą ofertę pasjonujących zajęć pozalekcyjnych ze szczególnym uwzględnieniem zajęć muzycznych oraz plastycznych. Naszym priorytetem stało się również uczynienie szkoły miejscem przyjaznym dla dziecka. Brak dzwonków lekcyjnych, kameralne, maksymalnie 15-osobowe klasy, brak prac domowych w klasach I-III – wszystko to, by nasi podopieczni zyskali idealne warunki do nauki i zabawy.

Prywatna szkoła podstawowa w Otwocku zaprasza do rekrutacji

Codzienne dojazdy, korki uliczne, wczesne pobudki oraz późne powroty do domu – to wszystko bywa źródłem stresu i zmęczenia uczniów, a następnie przekłada się na efektywność przyswajania wiedzy. Warto mieć to na względzie przy wyborze placówki edukacyjnej dla dziecka. Lokalizacja naszej szkoły przy ulicy Nadwiślańskiej 137 w Józefowie okaże się dogodna w przypadku dzieci zamieszkujących Otwock, Warszawę-Wawer, a także okoliczne miejscowości. Z przyjemnością udzielimy Państwu bardziej szczegółowych informacji na temat naszej placówki oraz odpowiemy na wszelkie nasuwające się pytania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dydaktyczną Teamwork School, a także do wysyłania zgłoszeń rekrutacyjnych.